Top_Banner_Activiteiten

Jeugd / Dames / Heren IC Ploegen 2019.

Klik op de ploegnaam om rechtreeks naar de poule te gaan.
Hier (tab = ploegen) vind je het volledig overzicht van al de interclub ploegen van TC SOKS.

Al de wedstrijden vind je hier (tab = kalender) of in deze pdf.

Jeugd Kapitein Spelers
Jongens U13/2 Jebbe De Backer Jebbe De Backer- Mathieu Deley

Dames Kapitein Spelers
Dames 4 Evy Buytaert Evy Buytaert - Jolien Nielandt - Laura Nielandt -Kimberley Nielandt - Steffie De Meyer - Evi Van Fraeyenhoven - Katrien Quintelier
Dames 6 A Sofie De Jonghe Sofie De Jonghe - Sofie Van Kerckhoven - Sabine Hagedoren - Brenda Vermeulen - Lien Deleenheer - Martine van Dam - Veronique Van Leugenhaegen - Joke Ruys
Dames 6 B Kato Pauwels Kato Pauwels - Jill Heyrman - Britt Duran - Julie Bryssinck - Thessa Verbruggen - Safia Ihadrine
Dames 25/4 A Kristel Poels Kristel Poels - Ingje De Wael - Marita De Kimpe - Cindy Gröntz - Peggy Van den Broeck - Marijke Windey - Sarah Pauwels
Dames 25/4 B Ilona Van Raemdonck Grietje Smet - Han Van Poeck - Ilona Van Raemdonck - Katrijn Verhaegen - Tiny van Landeghem - Ellen Vaerewijck - Eline Dumont
Dames 25/5 A Lindsay Lyssens Lindsay Lyssens - Inge Firlefijn - Nathalie Van Goethem - Charlotte Lemmens - Mireille Van De Graaf - Sara Van Haegenbergh
Dames 25/5 B Maajke Perpet Maajke Perpet - Liesje Drossaert - Sally Caluwaerts - Mieke Van Hoydonck - Carolien Allaerts - Jessy Lardon

 

Heren Kapitein Spelers
Heren 4 Sp (5) A Matthias Lyssens Matthias Lyssens - Tom Vermeulen - Jan De Laet - Philip Stephens - Xavier Vermeulen - Sacha Nohmer
Heren 4 Sp (5) B Niels Van Hecke Niels Van Hecke - Hannes Riske - Benoit De Ceuster - Bram Van De Velde - Benjamin Vertenten
Heren 4 Sp (7) Jurgen De Rijck Jurgen De Rijck - Yan Van Haegenbergh - Dimitri Van Havere - Bjorn Mallentjer - Jelle Van Koevoorden - Tom Verbert - Davy Berckmoes - Nils Claessens - Jens Claessens
Heren 25/6 Stephan Kegels Stephan Kegels - Peter Lyssens - Johan Lyssens - Kristof Camertijn - David Goossens - Nick Aerts - Erik Van Acker
Heren 35/5 Joris Desart Joris Desart - Bart Claessens - Kenneth Janssens - Wim Heyninck - Jeroen De Beleyr - Johan Moorthamer - Benjamin Remon - Mathias Remon
Heren 35/2 Geert Nielandt Geert Nielandt - Koen Lyssens - Ove De Backer - Bart De Keersmaecker - Koen Vanderheyden - Jan Claessens - Idris Bryssinck - Jurgen De Ryck
Heren 45/4 A Chris Lyssens Chris Lyssens - Jan Pauwels - Freddy Lyssens - Johny Verstraeten - Dirk Remon - Kris De Wolf -  Sven Allard
Heren 45/4 B Danny Hamerlinck Danny Hamerlinck - Erwin Errygers - Swa De Volder - Erik De Maeyer - Geert Verhelst - Herwin Millau - Rene de Wachter - Johan Claessens

Bedankt aan de volgende sponsors

Jan Carelsbergh BVBA Traiteur Peter Carrefour Market Rupelmonde Van Wouwe Slaap & Zitcomfort WRing Partners
Algemene Bouwwerken: Van Den Bosch - De Keersmaeker A.S.B. Kaas en Wijn Stefaan Restaurant De Ceder Van Goethem Badkamerrenovatie